Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie

Image
Image

Horizontálne žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru. Ochraňujú nielen proti slnečným lúčom, regulujú svetlo v miestnosti, ale aj  chráni Vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je mnohostranné a ich farebná škála dovoľuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s farebnými doplnkami a tak vytvoriť príjemnú atmosféru podľa Vášho vkusu. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a najmä cenová dostupnosť.

ISOLINE

  • Horizontálne žalúzie sú základným modelom produktovej  rady ISOline určenej pre prakticky všetky typy plastových a drevených okien. Je vyrábaná a dodávaná s plastovými bočnými krytkami prevodoviek. Vďaka konštrukčnému riešeniu krytiek je možné pri montáži žalúzie upravovať polohu prevodoviek, a to v rozmedzí 5mm.
  • Jej výhodou je hlavne jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť.
  • Vďaka tomu sa stali najpoužívanejšími žalúziami do plastových okien a euro okien.

 

ISOLINE LOCO

  • Jedná sa o model produktového radu ISOline určenej pre prakticky všetky druhy plastových okien. Žalúzie sa vyrábajú a dodávajú s plechovou krycou lištou LOCO, ktorá vďaka svojmu dizajnu dotvára celkovú vizáž moderného interiéru. Krycia lišta je zakončená tenkými plastovými krytkami v rovnakej farbe krycej lišty.
  • Technické i estetické vykonanie tejto žalúzie ju stavia do pozície špičkového modelu produktovej rady ISOline, najlepšieho modelu žalúzie v celej typovej ponuke žalúzií.
  • Jej výhodou je estetičnosť a cenová dostupnosť.